XII Bieg Trzeźwości

Gorzów Wielkopolski - Cibórz18.05.2024 - Stary Rynek w Gorzowie, start godzina 8:00
zapisy przed biegiem od 7:00 do 7:30
zapisy on-line do piątku (17.05) do godz. 22:00
ZAPISZ SIĘ!
DO BIEGU POZOSTAŁO...
0
Dni
0
Godzin
0
MINUT
0
SEKUND

Organizatorzy biegu

O biegu

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji najstarszej imprezy organizowanej przez naszą Fundację. Bieg Trzeźwości Gorzów Wielkopolski – Cibórz to najstarsza impreza organizowana przez Fundację. Pomysłodawcą biegu jest Tomasz Manikowski – maratończyk, społecznik, fundator naszej Fundacji, Radny Rady Miasta, Przewodniczący MKRPA. Pan Tomasz w pierwszą rocznicę swojego zdrowienia przebiegł tę trasę sam. Jego samotny bieg odbił się szerokim echem pośród pacjentów oddziału odwykowego, członków AA, klubów trzeźwości itp. Wiele osób zostało tym zainspirowanych i podjęło wysiłek walki o swoje życie i swoją trzeźwość. Fundacja Tomka Manikowskiego „Dogonić Marzenia” od początku swojego istnienia kontynuuje organizację Biegu Trzeźwości i promuje w swojej działalność ideę ZDROWIENIA PRZEZ PASJE.
W tym roku STOWARZYSZENIE KLUB ABSTYNENTA „ODNOWA” zostało współorganizatorem tego przedsięwzięcia.
W biegu wezmą udział Członkowie naszego Klubu oraz ich rodziny. Impreza jest bezpłatna.

Przebieg

Bieg ma charakter sztafety – odcinki po 2,5 km. Biegacze przyporządkowani są do 5 drużyn. Każda drużyna zobowiązana jest do pokonania swojego odcinka na trasie, wyznacza spośród siebie co najmniej jednego uczestnika. Członkowie drużyn w czasie pomiędzy swoimi odcinkami jadą autobusem.

Zapewniamy...

Aby zapewnić uczestnikom komfort oraz prawidłowe nawodnienie, organizator przygotował różnorodne udogodnienia na trasie. Wśród nich znajdują się napoje, które są niezbędne dla utrzymania odpowiedniego nawodnienia organizmu, a także dla regeneracji i podtrzymania sił w trakcie długotrwałego wysiłku. Ponadto, na trasie dostępne są owoce oraz drobne posiłki.

Trasa

Bieg organizowany jest na trasie około 100 km. Planujemy dwa postoje – w Lubniewicach i Łagowie, gdzie dostępne będą gorące napoje i słodycze oraz dostęp do toalety. Trasa biegu: Gorzów Wielkopolski, Dzierżów, Bolemin, Rudnica, Lubniewice, Glisno, Wędrzyn, Trzemeszno, Wielowieś, Sieniawa, Łagów, Czyste, Toporów, Niedźwiedź, Rokitnica, Cibórz.

Współorganizatorzy i partnerzy biegu

© 2023 biegtrzezwosci.pl
crossmenu